Hakkımızda

1993 yılı itibariyle iç pazarada hizmet vermeye başlayan tsstur/tssFC, konusunun uzmanı olan personeli ile sektörde çok kısa bir sürede söz sahibi olmayı başarmıştır.

Türkiye’de konusunda ilk ve tek tatil, spor ve seminer turizm acentası olan şirketimiz, bugüne kadar yetiştirdiği bir çok uzman personeli ile hem yurt içinde hemde yurt dışında konusunda hatırısayılır bir Acente olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli konu olarak benimsemiş olan tsstur/tssFC misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek adına üzerine düşen tüm görevleri hakkıyla yerine getirmektedir. tsstur/tssFC dünyanın her destinasyonunda hizmet verebilecek şekilde sağlam bir alt yapıya sahiptir.

tsstur/tssFC yaz aylarında her yıl birçok Süper lig takımının Avusturya, Hollanda, Slovenya'da kamplarını organize etmektedir. Devre arasında Antalya'da tek yetkili olduğu otellerde Süper lig ve tüm diğer takımlarımıza uzun yıllar kamp Organizasyonlarını ve hazırlık maçlarını organize etmektedir. Misafirlerimiz arasında sizleri de görmekten ve hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı bildirir tüm spor kulüplerimize başarılar dileriz.

Daha fazla bilgi için:
www.tsstur.com.tr

Zamanda Yolculuk
icon

1993

Turizme Giriş

icon

1999

İlk Fubol Takımı
Hacılar Erciyes Spor
Side Kampı / Hotel Taksim International

icon

2006

İlk Yaz Kampı
AzerbeycanHakemleri
Kartepe The Green Park

icon

2021

Yüksek İrtifa Kamp Merkezi açılış

Kayseri / Erciyes

Erciyes'te ilk kamp

Library Hotel Erciyes açılış

icon

2022

tssFC Footbal Centre açılışı

Antalya / Belek


The Rupestral House açılış

Nevşehir / Uçhisar

icon

2023

Aware Resort & Spa açılışı

Antalya / Kemer