Tüm Branşlar

Aktif olarak spor yapmış, gerek sporcu olarak gerekse de sonrasında antrenör ve eğitmen olarak sporun içinde yer almış, kendi branşında uzman ve profesyonel kişiler ile organizasyon ve yönetim konusunda uzman bir grubun birlikte oluşturmuş oldukları bir kuruluştur. tsstur/tssFC bu organizasyonu oluştururken, ekip çalışmasının, takım anlayışının, paylaşımla birlikte oluşturduğu sinerjinin onları bir araya getirdiği şekilde sporun içinde olan herkesi tsstur/tssFC çatısı altında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Ulusal ve Uluslararası Spor ve Kamp Organizasyonları düzenlemek maksadı ile kurulmuş olan tsstur/tssFC bir A Grubu Seyahat Acente'sidir.

tsstur/tssFC Spor Organizasyonları ve Futbol Kamplarında uzman ve deneyimli eğitmen kadrosu, alanlarında uzman proje ve Organizasyon yöneticileri ile kaliteli ve yenilikçi bir kurum olarak sektörde en iyi olma yolunda ilerlemeyi hedef olarak benimsemektedir. Spor Organizasyonları denince akla ilk gelen Acente tsstur/tssFC çizgisini hiç bozmadan emin adımlarla ilerlemektedir.

tsstur/tssFC faaliyet alanları Futbol, Golf, Yüzme, Atletizm, Basketbol, Bisiklet, Araba Sporları, Güreş, Halter, Karate ve diğer tüm Spor branşlarında tüm Yurtiçi ve Yurtdışı Organizasyonları gerçekleştirmektir.