Yaz Futbol Kampları

Sporda başarının anahtarı çalışmaktır, çok çalışmaktır;

Sezon öncesi ve devre arasında düzenlenen kamplar başarı için yol haritasının belirlenmesi, oyuncuların sağlıklı bir şekilde kondisyon depolaması, fiziksel açıdan güçlenme, mental açıdan yenilenme, planlama (oyun felsefesi, savunma ve hücum stratejileri) taktik ve takım uyumu, ekipteki eksikliklerin tespiti ve benzeri birçok hususun çözüme kavuşturulmasında kilit bir role sahiptir.

Bu çerçevede tsstur/tssFC olarak kuruluş amacımız Futbol Kulüplerimize, başarıya giden yolda destek olmaktır. Futbol Kulüplerimizin Kış ve Yaz Kamplarında kaliteli kamp günleri için profesyonel hizmet vermeye Türkiye, Avusturya, Slovenya, Almanya ve Hollanda’da devam eden, Uluslararası "Futbol Yaz Kampı" ve "Kış Kamplarında" tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Yıllarca yapmış olduğumuz Spor ve Futbol Kamp Organizasyonlarında.Kaliteli, Konaklama için uygun otelleri sunmayı, UEFA ve FİFA standartlarında saha hizmeti vermeye.En üst düzeydeki takımlar ile "Hazırlık Maçı Organize" etmeyi, Kamp boyunca tssFC ekibi ile ‘’Kamp Asistanlığı Hizmeti’’ vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Bu nedenle tsstur/tssFC gerek "Yaz Kampı" olsun gerek "Kış Kampı" olsun siz değerli kulüplerimize kampları süresince eksiksiz tam bir organizasyon hizmeti vermeyi garanti eder.

Eksiksiz Bir Kamp Dönemi Geçirmeniz Dileğiyle…

Türkiye Erzurum

Yaz Kampları Avusturya

Yaz Kampları Hollanda

Yaz Kampları Slovenya

Yaz Kampları Almanya