Futbol Organizasyonları

Sevgili Futbol Dostları Hoşgeldiniz...
Kuruluş amacı yerli ve yabancı Futbol kulüplerinin kamp ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakta olan şirketimiz tsstur/tssFC çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ve emin adımlarla kamp ve turnuva organizasyonlarında profesyonelliği ile lider firma olmayı başarmıştır.

tsstur/tssFC gelecek sezonlarda´da aynı başarıyı devam ettirmek hedefindedir. Kamp organizasyonlarında bir ilke imza atarak 24 saat hizmet veren ilk ve tek firma konumundadır. Tüm Futbol kulüplerinin Türkiye´de ve Dünya´da sezon öncesi ve devre arasında profesyonel kamp hizmeti vermek ve iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamak tek hedefidir. İlkeli çalışmaktan ve profesyonellikten ödün vermeyen tsstur/tssFC tüm spor kulüplerimizin daima hizmetindedir.

Futbol Kamplarında Antalya

Antalya Futbol turizmi, son yıllarda başı çeken kültür ve tatil turizmiyle yarışır hale gelmiş ve kamp için en çok tercih edilen İspanya, Portekiz, Güney Kıbrıs ve son yıllarda adı duyulmaya başlanan Dubai ile artık aynı satırlarda yazılmaya başlamıştır. Hatta bu konuda İspanya ve Antalya’nın dünya sıralamasında ilk ikide olduğunu söylemekte yanıltıcı olmayacaktır. İklim ve bol tesis seçeneği avantajı aynı zamanda kaliteli hizmet ve en düşük fiyat politikası ile ileriki yıllarda Futbol turizminde dünya genelinde tek adres olacak Antalya bu konuda emin adımlarla ilerlemektedir. Ayrıca, Aralık'ta 11,5, Ocak'ta 9,9, Şubat'ta 10,4 ve Mart'ta 12,6 derecelik sıcaklık ortalamaları devre arası kamplarda Antalya’nın neden bu denli tercih edilen bir bölge olduğunu açıkça göstermektedir.

Son olarak Japonya’dan ülke dışına kamp yapmaya giden sadece birkaç takım olduğunu ve bu takımların tamamına yakınının tsstur hizmetiyle dünyanın değişik destinasyonlarında kamp yaptıklarını ayrıca Japonya’dan Türkiye’ye takım getiren ilk seyahat acentesinin tsstur/tssFC olduğunu; vizyonumuzun ne denli geniş olduğunu göstermesi açısından belirtmekte yarar görüyoruz.

159422 (300 x 300)

159423 (300 x 300)

159424 (300 x 300)